10 maja strażacy z gm. Dziadkowice zebrali się przy remizie w Dziadkowicach, by uroczyście przemaszerować do kościoła parafialnego pw. Trójcy Świętej. To coroczna inicjatywa naszych ochotników, by w taki sposób świętować DZIEŃ STRAŻAKA. Głównym punktem obchodów była Msza św., podczas której zebrani modlili się w intencji właśnie strażaków. Po nabożeństwie był wspólny obiad.














