Wspaniałe występy i ogrom brawa – tak należy podsumować Koncert z okazji Dnia Matki, który odbył się 17 maja w LCASK.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli razem z nami, śpiewali, tańczyli i stworzyli tak wyjątkową atmosferę. To był piękny wieczór pełen muzyki, wzruszeń i wspólnego świętowania ![]()
Ogromne podziękowania kierujemy do artystów, organizatorów oraz wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie wydarzenia. Dziękujemy również naszej publiczności za obecność i wspaniałą energię ![]()











