18 maja w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dziadkowicach odbył się uroczysty apel z okazji Święta Szkoły.
Akademia poświęcona była patronowi szkoły – Świętemu Janowi Pawłowi II. Uczniowie przygotowali część artystyczną przypominającą życie, wartości i przesłanie Papieża Polaka.
W wydarzeniu udział wziął Wójt Gminy Dziadkowice, który skierował do społeczności szkolnej słowa uznania i podziękowania za pielęgnowanie pamięci o patronie oraz wartości, które przekazywał młodemu pokoleniu.
To była wyjątkowa i pełna wzruszeń uroczystość, która po raz kolejny pokazała, jak ważną rolę w życiu szkoły odgrywa jej patron.







